Ласкаво просимо до готельно-ресторанного комплексу "Рів'єра"!

ГРК «Рів'єра» запрошує жителів та гостей міста Івано-Франківськ приємно провести час та відчути переваги бездоганного сервісу європейського рівня в поєднанні з кращими традиціями української гостинності. До послуг відвідувачів комплексу пропонуються готель, ресторан, дитяча кімната та місце для паркування автомобілів.

Меню ресторану «Рів’єра» задовольнить смаки навіть найвибагливішого гурмана різноманітністю страв та напоїв, приготованих професійними кухарями. Привітні офіціанти допоможуть вибрати саме те, що прийдеться Вам до смаку і оперативно виконають Ваше замовлення. Два просторі зали ресторану і літня тераса зачарують вишуканим інтер’єром та невимушеною атмосферою.

Затишні номери нашого готелю обладнані всіма необхідними меблями та побутовою технікою і запам’ятаються Вам високим рівнем комфорту, домашнім затишком та помірною вартістю.

Запорукою вдалого відпочинку в готельно-ресторанному комплексі «Рів’єра» є широкий спектр послуг, кваліфікований та ввічливий персонал, турбота про кожного відвідувача, а також розташування комплексу в тихому районі міста поруч з озером.

Звикли обирати найкраще – тоді завітайте до нас!